Promócie absolventov FSŠ UKF v Nitre v akademickom roku 2014/2015

Dňa 29. júna 2015 sa uskutočnili promócie absolventov FSŠ UKF v Nitre. Prvý promočný ceremoniál sa uskutočnil o 9:00 hod., počas ktorého boli odovzdané magisterské diplomy absolventom študijného odboru učiteľstvo predmetom, učiteľstvo pre primárne vzdelávanie, hungarológia a prekladateľstva a tlmočníctvo. Taktiež bol odovzdaný jeden akademický titul PaedDr.

Druhý promočný ceremoniál sa uskutočnil o 12:00 hod., počas ktorého boli odovzdané dva diplomy s akademickým titulom PhDr. a následne magisterské a bakalárske diplomy absolventom študijného odboru cudzie jazyky a kultúry študijného programu stredoeurópske areálové štúdiá.

Posledný promočný ceremoniál sa konal o 14:30 hod., v rámci ktorého boli odovzdané absolventom bakalárske diplomy zo študijných odborov predškolská a elementárna pedagogika, učiteľstvo predmetov, ugrofínske štúdiá a maďarsko-slovenský bilingválny mediátor.

Všetkým absolventom srdečne blahoželáme a veríme, že budú často spomínať na uplynulé roky štúdia na Fakulte stredoeurópskych štúdií UKF v Nitre.