Graduate Barometer 2016

POSLEDNÁ ŠANCA, aby ste vyjadrili svoju mienku v trendence Graduate Barometer 2016.

Milá študentka/milý študent, pripomíname Vám, že do 15. februára máte možnosť zúčastniť sa na najväčšej európskej štúdii, ktorá sa zameriava na tému kariéra a vzdelávanie.

best

Využite poslednú šancu a zapojte sa medzi 280 000 študentov, ktorí pomáhajú ovplyvniť budúcu podobu sveta v oblasti práce tým, že sa podelí te o svoje ciele a motivácie.

Zúčastnite sa na štúdii a kliknite na:

www.trendence-gradbarometer.eu

Taktiež môžete vyhrať skvelé ceny:

5 x poukážka v hodnote 500 €*

10 x poukážka v hodnote 200 €*

*Poukážku BestChoice Europe je možné uplatniť vo viac ako 70 on-line obchodoch. Hodnotu poukážky môžete využiť naraz v rámci viacerých partnerských obchodov.

Odkaz na prieskum môžete preposlať aj Vašim kolegom a kamarátom, ktorí sú tiež študentmi. Na konci dotazníka na Vás čakajú výsledky z minuloročnej štúdie. Na základe Vašich odpovedí dostanú zamestnávatelia a univerzity informácie o tom, aké sú požiadavky novej generácie a Vy získate zadarmo prístup k užitočným informáciam z oblasti štúdia a kariéry.

Vaše odpovede budú anonymné a dáta podliehajú zásadám o ochrane údajov.

Dajte svojej budúcnosti možnosť vyjadriť sa!

best1