AS - Vyhlásenie volieb dekana

Akademický senát Fakulty stredoeurópskych štúdií Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre v zmysle Štatútu Fakulty stredoeurópskych štúdií UKF v Nitre vypisuje

voľby kandidáta na funkciu dekana

Fakulty stredoeurópskych štúdií UKF v Nitre.

Voľby sa uskutočnia dňa 17. februára 2016.

Harmonogram volieb:

1. Návrhy na kandidáta na dekana FSŠ UKF v Nitre môže podať každý člen akademickej obce FSŠ UKF v Nitre neanonymne v písomnej podobe cez podateľňu alebo priamo predsedníčke AS FSŠ UKF v Nitre doc. PhDr. Anne Sándorovej, PhD. (Ústav maďarskej jazykovedy a literárnej vedy, Fakulta stredoeurópskych štúdií, Dražovská 4, 949 74 Nitra) do 12.00 hod. dňa               05. februára 2016. Na návrhy podané neskôr sa neprihliada.
  2. Zoznam kandidátov na dekana FSŠ UKF v Nitre bude zverejnený dňa               10. februára 2016.
  3. Zasadnutie akademickej obce FSŠ UKF v Nitre, na ktorom kandidáti na dekana prednesú svoje koncepcie rozvoja FSŠ UKF v Nitre, sa uskutoční              dňa 17. februára 2016 o 09. 00 hodine v miestnosti D2 budovy PF UKF v Nitre na Dražovskej č. 4.
  4. Voľby kandidáta na dekana uskutoční Akademický senát FSŠ UKF v Nitre na svojom zasadnutí dňa 17. februára 2016 o 13.00 hodine v zasadacej miestnosti dekanátu FSŠ UKF v Nitre (Dražovská č. 4).
  5. Výsledky volieb budú zverejnené bezprostredne po uskutočnení volebného aktu.

Formulár návrhu kandidáta na funkciu dekana si môžete prevziať TU.

doc. PhDr. Anna Sándorová, PhD.

predsedníčka AS FSŠ UKF v Nitre

AKADEMICKÝ SENÁT