Erasmus+ jelentkezés a 2024/2025-ös tanévben

Megnyílt az Erasmus+ keretében történő mobilitási pályázatok 1. fordulója!

Kedves kollégák, kedves hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem a 2024/2025-ös tanév TÉLI SZEMESZTERÉRE megnyitja a népszerű Erasmus program keretében (EU vagy EGT országok) történő mobilitási pályázatok 1. fordulóját.

A hallgatók (nappali és levelező képzés) a következő határidőig jelentkezhetnek:

• tanulmányi mobilitás: április 19-ig

• gyakorlati mobilitás: május 10-ig

Az alkalmazottak a következő határidőig jelentkezhetnek:

• oktatói és képzési mobilitás: május 31-ig

Tanulmányi és oktatói mobilitás csak olyan külföldi felsőoktatási intézményben valósítható meg, amellyel a Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetemnek az adott tanévben érvényes kétoldalú Erasmus-megállapodása van. Az érvényes Erasmus+ kétoldalú megállapodások listája a kari Erasmus+ koordinátoroknál érhető el. Az Erasmus+ program érdekes és változatos mobilitási formákat kínál, amelyek közül biztosan választani fogsz!

HALLGATÓK (nappali és levelező képzés)

ALKALMAZOTTAK

MEGJEGYZÉSEK