Odborná exkurzia do Hotela MIKADO 4* v Nitre

Dňa 26. 03. 2024 študenti Katedry cestovného ruchu  Fakulty stredoeurópskych štúdií navštívili Hotel MIKADO 4* v Nitre.

V rámci odbornej exkurzie z predmetu Hotelový manažment pod vedením PhDr. Viktórie Bízikovej, PhD., MBA a Ing. Kristíny Pančíkovej, PhD. sme dňa 26. marca 2024 navštívili známy kongresový hotel MIKADO 4* v Nitre. Našim cieľom bolo prepojiť teoretické poznatky s užitočnou hotelovou praxou, oboznámiť sa s prevádzkou ubytovacieho zariadenia a riadením jednotlivých organizačných útvarov s dôrazom na synergiu. Odhodlanie hotela poskytovať kvalitné hotelové služby biznis klientele a vynikať na trhu kongresového turizmu aj v náročnom postpandemickom čase ho stavia do pozície výnimočného podniku cestovného ruchu.

Ďakujeme manažmentu kongresového hotela Mikado 4* v Nitre za príležitosť stretnúť sa s odborníkmi z praxe.

Mikado 01

Mikado 02

Mikado 03

Mikado 04

Mikado 05

Mikado 06

Študenti II. ročníka odboru Regionálny cestovný ruch a pedagogickí zamestnanci Katedry cestovného ruchu

Text: PhDr. Viktória Bíziková, PhD., MBA
Foto: Ing. Kristína Pančíková, PhD.