Všetky články

HORECA konferencia – Jarné stretnutie hotelierov 2019

Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska zorganizovala HORECA konferenciu – Jarné stretnutie hotelierov v dňoch od 27. do 29. mája 2019. Spolu so spolužiačkou, Kristínou Barošovou, sme mali možnosť zúčastniť sa tejto konferencie ako študentky KCR FSŠ UKF. Konferencia sa konala v hoteli Residence**** na Donovaloch.

Na podujatí sme sa stretli s významnými osobnosťami z oblasti hotelierstva a pohostinstva nielen na Slovensku, ale aj zo zahraničia. Na konferencii sme sa dozvedeli mnoho nových informácií, nabrali sme nové skúsenosti a kontakty. Hlavnou témou konferencie bolo ReThink, ReUse a ReCykle. Ďalšími podtémami stretnutia bola eKasa na Slovensku, príspevky na rekreáciu, nový druh cestovného ruchu pod názvom Bleisure Tourism a podobne.

Týmto by sme sa chceli spoločne poďakovať Katedre cestovného ruchu za príležitosť zúčastniť sa konferencie, kde sme sa dozvedeli veľa noviniek z oblasti hotelierstva priamo od odborníkov z praxe.

Text: Martina Jancová, 2RCR
Foto: Martina Jancová, Kristína Barošová, 2RCR