Všetky články

Odborná prax alebo stážistka v hoteli

Stážistka v hoteli. To slovné spojenie vo mne rezonovalo, keď sa začal rok 2017. S veľkými očakávaniami sa ku mne dostala správa o tom, kam budú v marci moje kroky smerovať. Nesmierne ma potešilo, že to bude práve Wellnes Hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach, ktorý som súkromne navštívila niekoľkokrát už predtým.

1 8

Moja stáž začala po prvých dňoch naberať svoj smer na obchodnom oddelení a postupne som spoznávala hotel a ľudí v ňom. Je nesmierne ťažké ohraničiť čas, kedy sa zmenila moja pracovná povinnosť na radosť a motiváciu učiť sa niečo nové. Najmä vďaka skvelým ľudom som zažila krásne okamihy a dni plné smiechu a nových zážitkov. Získala som neoceniteľné skúsenosti, ktoré verím, že zúročím v mojej budúcej práci. Vďaka odhodlaniu našej Katedry cestovného ruchu spolupracovať s partnermi, akým je aj Hotel Diplomat, sme dostali šancu ukázať, čo je v nás a predviesť, že status študent neznamená len odkladanie povinností a nechuť k práci. Vážim si každú jednu príležistosť, pochvalu, ale aj napomenutie, lebo aj vďaka nim som v sebe našla vôľu zdokonaliť sa.

Alica Goliatová

študentka 3. ročníka