Všetky články

Fakultná fotosúťaž „Cestou – necestou po strednej Európe“

Dňa 15. 11. 2017 sa na FSŠ uskutočnilo slávnostné odovzdanie cien dekanky v rámci fakultnej fotosúťaže „Cestou – necestou po strednej Európe“. Študenti a doktorandi mali možnosť prihlasovať svoje fotografie do troch sekcií (príroda a vidiek, metropoly a mestá, ľudia a kultúra).

FSŠ fotosúťaž 2

Do súťaže sa zapojilo 18 študentov s 31 fotografiami, ktoré boli hodnotené šesťčlennou odbornou porotou, zloženou zo zástupcov pracovísk FSŠ a jedného profesionálneho fotografa. Hlasovať za svojich favoritov mohli tiež študenti prostredníctvom hlasovacích lístkov.

1. cenu v sekcii Príroda a vidiek získala Michaela Hrončeková (študijný program Stredoeurópske areálové štúdiá). Cenu – tablet Asus venovala spoločnosť Microcomp.

1. cenu v sekcii Metropoly a mestá vyhrala Natália Vargová (študijný program Regionálny cestovný ruch). Cenu – Pobyt pre 2 osoby na dve noci venoval Wellness Hotel Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach.

1. miesto v sekcii Ľudia a kultúra získala Viktória Malá (študijný program Učiteľstvo maďarského jazyka a literatúry a chémie). Výhru – Pobyt pre 2 osoby na jednu noc venoval Hotel Devín**** v Bratislave.

Spomedzi všetkých 70 hlasujúcich sme vyžrebovali Zsófiu Bugárovú (študijný program Predškolská a elementárna pedagogika s vyučovacím jazykom maďarským) a Noemi Horváthovú (študijný program Učiteľstvo pre primárne vzdelávanie s vyučovacím jazykom maďarským). Vyžrebované študentky získali 6x vstup do bazénového sveta, ktorý venoval Wellness Hotel Patince a permanentku do plaveckého bazéna od hotela Kaštieľ Mojmírovce****.

Víťazom srdečne blahoželáme a ostatným ďakujeme za zapojenie sa do súťaže!

Výstava všetkých súťažných fotografií zostane inštalovaná vo foyer Fakulty stredoeurópskych štúdií  na Dražovskej 4 až do 25.11.2017, v rámci sprievodných podujatí Študentských dní nitrianskych univerzít.

Víťazi fakultnej súťaže „Cestou – necestou po strednej Európe“

Na základe hlasovania 6-člennej odbornej komisie a študentov sa víťazmi fotosúťaže stávajú:

1. miesto v sekcii Príroda a vidiek: Michaela Hrončeková

1.    miesto v sekcii Metropoly a mestá: Natália Vargová

1. miesto v sekcii Ľudia a kultúra: Viktória Malá

Víťazi spomedzi hlasujúcich: Zsófia Bugárová a Noemi Horváthová

Víťazom srdečne gratulujeme a ostatným ďakujeme za zapojenie sa do súťaže!

N.E.Z.A.B.U.D.N.I.T.E.:

Zajtra (15. 11. 2017) o 12:30 hod. sa uskutoční slávnostné odovzdanie cien všetkým víťazom (aj zo sekcií, aj spomedzi hlasujúcich) v dekanátnej zasadačke na druhom poschodí.

FSŠ fotosúťaž 1