Všetky články

Hotelierstvo očami marketingovej manažérky Hotela Tenis, Congress & Wellness ****

Dňa 22. marca 2018 sme sa zúčastnili prednášky na tému Hotelierstvo očami marketingovej manažérky Hotela Tenis, Congress & Wellness****. Pozvanie prijala Ing. Monika Majtenyiová. Prednáška bola určená hlavne študentom 2. ročníka regionálneho cestovného ruchu, ale taktiež bola voľne prístupná verejnosti.

Foto 1 2

Počas prednášky sme sa mali možnosť dozvedieť informácie o hoteli, jeho histórii, ale aj o plánoch rozvoja hotela do budúcnosti. Taktiež sa s nami pani Ing. Majtenyiová podelila o zaujímavé “pikošky“ zo života manažéra v hoteli. Na začiatku prednášky nám povedala pár slov o sebe, svojich skúsenostiach a o jej štúdiu v zahraničí. Mali sme možnosť vidieť video a propagačné materiály, ktoré nás bližšie informovali o hoteli, jeho vybavenosti a službách. Hotel sa zameriava prevažne na kongresovú klientelu (97 % ubytovaných hostí), ktorej poskytuje aj potrebné moderne vybavené priestory (4 kongresové sály, z ktorých najväčšia má kapacitu 440 miest). Hotel ponúka aj služby pre športovo zameraných klientov a rodiny s deťmi. Aj keď je hotel zameraný prevažne na kongresy, organizuje aj teambuildingy a športové hry. Taktiež nám priblížila pracovnú motiváciu a dôvody, prečo by sme mali v hoteli pracovať. Poskytla nám aj cenné rady ako sa zlepšovať, pracovať na sebe a robiť to, čo nás baví. Po prednáške sme mali možnosť klásť otázky, na ktoré pani Ing. Majtenyiová pohotovo reagovala. Chceli by sme sa poďakovať Ing. Monike Majtenyiovej za jej čas, ktorý nám venovala, pretože nám opäť o čosi bližšie priblížila prácu v hotelierstve a mohli sme tak naše teoretické vedomosti skĺbiť s praktickými skúsenosťami.

Romana Gibová, 2RCR