V. Nem­zet­közi Tu­riz­mus­mar­ke­ting Kon­fe­ren­cia

2023. április 28-án került megrendezésre az V. Nemzetközi turizmusmarketing Konferencia - A turizmus korszakváltása – Okos desztinációk és okos magatartás válságok idején témájában.

A színvonalas eseménynek immár ötödik alkalommal a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara adott otthont.

A nemzetközi konferencián a Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem Közép-európai Tanulmányok Kara Idegenforgalmi Tanszékének három oktatója vett részt: Prof. Csapó János, aki egyben a konferencia főszervezője is volt, Dr. Beták Norbert, aki a Key drivers of competitiveness in the tourism industry II. című szekció vezetője volt, és Dr. Gergely Viktória, aki bemutatta az Idegenforgalmi Tanszék legújabb kutatásának eredményeit.

A nemzetközi Turizmusmarketing Konferencia nagyszerű lehetőséget biztosított a szakembereknek, hogy megosszák tapasztalataikat és új ismereteket szerezzenek az idegenforgalom jelenlegi trendjeiről és kihívásairól. Az előadások magas színvonalúak voltak, és számos érdekes és inspiráló ötletet tartalmaztak a turizmus jövőjéről. A konferencia emellett kiváló fórumot biztosított a networkingre, amelynek eredményeképpen új kapcsolatokat építhettek a résztvevők.

Dr. Gergely Viktória
Dr. Beták Norbert