Všetky články

10. výročie založenia Katedry cestovného ruchu

Katedra cestovného ruchu FSŠ UKF v Nitre oslavuje v tomto roku 10 výročie svojho vzniku.

Pri príležitosti význam­ného jubilea pripravila katedra v dňoch 6. až 9. novembra 2023 zaují­mavú štvordňovú sériu podujatí. Súčas­ťou jubilejného týždňa boli zaujímavé prezentácie významných odborníkov, workshopy a trh regionálnych produktov.

Program sa začal privítaním účastníkov v podaní vedúceho katedry Ing. Norbert Beták PhD., po ktorom nasledovala vernisáž výstavy "Ako plynie čas". Súčasťou otvorenia výstavy bolo ocenenie študentov, ktorí počas minuloročnej fakultnej fotosúťaže sa umiestnili na najlepších miestach. Súťažilo sa v kategóriách Zima na Slovensku, Zima v Nitrianskom kraji a Život na fakulte očami študentov.

Pri príležitosti desiateho výročia založenia katedry boli pozvaní poprední odborníci zo sveta cestovného ruchu, ekonomiky a manažmentu, aby predniesli príspevky, ktoré obohatili nielen históriu katedry, ale aj rozhľad a vedomosti zúčastnených.

program sk

KCR 10 01