Új videóklipet ad ki a Kiss Zenészek együttes

Az egyetemünk két hallgatója: Csáky Máté a Közép-európai Tanulmányok Karáról, aki egyben a Kiss Zenészek együttes hegedűse és művészeti vezetője és Fabian Zsolt a Természettudományi és Informatikai Karról szerepel a Kiss Zenészek legújabb videóklipjében, melynek címe: "Nem értem, miért", amely november 25-én debütált a zenekar YouTube csatornáján.

A videóklip különlegessége abban rejlik, hogy a Kiss Zenészek együttes célzottan együttműködött Ipoly menti és magyarországi szereplőkkel, hogy a klip tükrözze a fiatal generáció sokszínűségét. A történet egy fiú-casting köré szövődik, és felveti a kérdést: Vajon az énekesnő megtalálja-e azt a fiút, aki lenyűgözi őt?

A videóklip alkotóinak szavaival, "Szándékosan olyan videóklipet szerettünk volna forgatni, amelyben hozzánk hasonló, velünk egykorú fiatal srácok is szerepelnek. Lehet, hogy most elszomorodnak a férfi hallgatóink, de reméljük, hogy a sok karakterben megtalálják magukat, s tudnak azonosulni egy-egy jellemmel, figurával. A fiúk tehetségükkel és macsóságukkal le akarják nyűgözni a főszereplőt, de ez nem sikerül... vagy mégis?" - mondta Csáky Máté.

A dalszöveget Böjtös Natália írta, aki egyben a videóklipet is rendezte. Az operatőri munkát Csáky Mátyás (KINEO Production) vállalta el, akinek külön köszönet jár. A stúdióban a Randal Group Production gondoskodott a kiváló hangzásról.

A "Nem értem, miért" című videóklipet itt tekinthetitek meg:

Kis zeneszek 01

Kis zeneszek 02