Hallgatói munkák kiállítása a miniGalériában

A kiállítás az Óvópedagógia tanulmányi program 2. és 3. évfolyamos hallgatói képzőművészeti munkáinak válogatását mutatja be.

A munkák PaedDr. Lehoťák Éva, PhD. tanárnő vezetése alatt készültek a következő tantárgyak keretén belül: Képzőművészeti játékok, Rajz és festészet, Téralkotás.

A hallgatók - a jövőbeli tanárok képzőművészeti alkotásait főleg a természet, az ember, a mindennapi élet eseményei és a körülöttünk lévő tárgyak inspirálták. A munkák elkészítésénél a következő módszerek kerültek felhasználásra: kombinált technika, rajz és festészet, papírkollázs, grafikus technika, különböző szokatlan technikák, innovatív formák és folyamatok. A kiállítás változatos alakban és színekben is. Az alkotások szubjektíven eredetiek, kreatívak és inspirálók.

Sok sikert kívánunk a hallgatóknak, és örömmel várjuk a következő kiállítást.

RNDr. Balla István, PhD.
a KeTK Pedagógusképző Intézetének igazgatója