Pótfelvételi eljárás a 2021/2022-es akadémiai évre

A Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem Közép-európai Tanulmányok Karának dékánja pótfelvételi eljárást hirdet. Jelentkezési határidő valamennyi tanul­mányi programra: 2021. augusztus 15.

Alapképzés (Bc.), nappali tagozat:

Magyar-szlovák kétnyelvű ügyvitelszervezés

Magyar nyelv és irodalom tanári szak szakpárosításban
(esztétika, etika, történelem, hittan, német nyelv és irodalom, orosz nyelv és irodalom, szlovák nyelv és irodalom, spanyol nyelv és irodalom, állampolgári ismeretek, zeneművészet,  képzőművészet, technika, biológia, ökológia, fizika, földrajz, kémia, informatika, ökonómiai szaktantárgyak, matematika tantárgyakkal)

Regionális idegenforgalom (magyar nyelven és szlovák nyelven is)

Tolmács/fordítói szak: Magyar nyelv és kultúra szakpárosításban
(angol nyelv és kultúra, német nyelv és kultúra, szlovák nyelv és kultúra, spanyol nyelv és kultúra szakpárosítással)

Mesterképzés (Mgr.), nappali tagozat:

Tanítóképzés

Magyar nyelv a kétnyelvű adminisztratív kommunikációban

Regionális idegenforgalom menedzsmentje (magyar nyelven)

Magyar nyelv és irodalom tanári szak szakpárosításban
(angol nyelv és irodalom, esztétika, etika, történelem, hittan, német nyelv és irodalom, orosz nyelv és irodalom, szlovák nyelv és irodalom, spanyol nyelv és irodalom, állampolgári ismeretek, pedagógia, zeneművészet,  képzőművészet, technika, testnevelés, biológia, ökológia, fizika, földrajz, kémia, informatika, ökonómiai szaktantárgyak, matematika tantárgyakkal)

Tolmács/fordítói szak: Magyar nyelv és kultúra szakpárosításban

Mesterképzés (Mgr.), levelező tagozat:

Tanítóképzés

A jelentkezési íveket 2021. augusztus 15-ig várjuk elektronikus vagy nyomtatott formában.

További információk: https://www.fss.ukf.sk/hu/studium

Dr. habil. PaedDr. Bárczi Zsófia, PhD.
a Közép-európai Tanulmányok Karának dékánja