Soft-skills és önfejlesztés az idegenforgalomban

Az Idegenforgalmi Tanszék szakmai rendezvényére került sor 2022. no­vem­ber 9-én, melyet a hallgatók és a szak­mai közönség is figyelemmel kísérhetett.

A rendezvény fő témája az ún. lágy készségek voltak, valamint azok jelentősége és felhasználhatósága az idegenforgalom területein. A meghívott szakemberek hangsúlyozták, hogy a mindennapi teendő elvégzése során és a szakmai gyakorlat számára is egyaránt fontos területről van szó. Az eseményen prezentáltak: Zuzana Palenčíková (A Szt. Cyril és Metód európai kultúrális útvonal nemzeti koordinátora), Radoslav Hoppej (a „Nie je túra bez Štúra“ blog alapítója), Štefan Gálik (szállodamenedzser), Illés Adorján (utazó, motivációs tréner). A szakmai rendezvény a Tudomány és Technika Hete 2022 keretében az Erasmus+ 2021-2-CZ01-KA210-VET-000049509 The Framework for FrontOffice Employees Development projektnek köszönhetően valósult meg.

SOFT SKILLS KCR HU

Soft Skills 01

Soft Skills 02

Soft Skills 03