Idegenforgalmisok kötetlen estje

2022. ok­tó­ber 26-án zajlott a Közép-európai Tanulmányok Kara Idegen­forgalmi Tanszékének első tanszéki tanár és diák baráti összejövetele az ARTin nevű panzióban.

A kötetlen esemény során a tanároknak és hallgatóknak volt lehetőségük az iskola termein kívül, egy baráti légkörben megismerkedni. A kötetlen beszélgetésen felül különféle kapcsolatépítő programok várták a résztvevőket, mint például borkóstolás, kvíz és sok egyéb.  Az esemény főszervezői a Regionális idegenforgalom menedzsmentje tanulmányi program végzős hallgatói voltak. A rendezvény színvonalát pozitívan értékelték a résztvevő tanárok és diákok egyaránt, ezért reméljük, hogy jövőre a végzős évfolyam hallgatói is legalább ilyen lelkesedéssel fognak nekifogni a következő “Katedrovica” szervezésének.

Katedrovica 01

Katedrovica 02

Katedrovica 03

Katedrovica 04

Katedrovica 05

Katedrovica 06

Katedrovica 07

Katedrovica 08

Katedrovica 09

A szervezőknek köszönjük a szervezést, a résztvevőknek pedig a részvételt.

A kórusmuzsika bűvkörében – 60 éves a Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem Magyar Kórusa (videó)

A korusmuzsika buvkoreben