Udalosti fakulty

Konferencia HORECA 2018 – Jesenné stretnutie hotelierov

Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska organizovala v dňoch od 21. 10. do 23. 10. 2019 Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferenciu. Konferencia sa konala v hoteli Holiday Inn v Žiline. Na podujatí sme sa stretli s najvýznamnejšími tvárami z oblasti hotelierstva a gastronómie nielen na Slovensku, ale aj zo zahraničia.

Na konferencii sme sa dozvedeli mnoho nových informácií, nabrali sme nové skúsenosti a kontakty. Hlavnou témou konferencie boli HORECA trendy 2020. Ďalšími podtémami stretnutia boli – Ako hotel dobre predať a ešte lepšie kúpiť?, Budúcnosť hotelových hviezdičiek na Slovensku, Fairtrade – cesta k udržateľnému biznisu, Iniciatíva pre podporu udržateľného turizmu a hotelierstva. Okrem konferencie sme mali možnosť zúčastniť sa galavečera hotelierov, na ktorom sa konalo vyhlásenie výsledkov súťaže Hotelier roka 2019, ktorým sa stal Róbert Tóth, generálny manažér Radisson Blu Carlton Hotel **** v Bratislave.

Týmto by sme sa chceli poďakovať Katedre cestovného ruchu FSŠ UKF v Nitre za príležitosť zúčastniť sa Jesenného stretnutia hotelierov i  HORECA konferencie a mohli sme tak získať nové skúsenosti.

Text a foto: Kristína Barošová, Martina Jancová, 3RCR

Kontaktné informácie

Fakulta stredoeurópskych štúdií

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Dražovská cesta 4, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 853

Facebook

ico facebook

Virtuálna prehliadka

foto icon