Versmob a KeTK-en!

„A költészet nem fél az érzelmektől. Nem tart a kihívástól, hanem bátran kérdez, sőt, néha beismer.” A Közép-európai Tanulmányok Karán kedden (2019. április 9-én), a költészet napja alkalmából néhány önkéntes vállalkozó különleges meglepetéssel készült az egyetem diákságának és alkalmazottainak.

A versmob témája a nagybetűs Szerelem volt, így nem volt nehéz ennek megfelelő költeményt találni. A résztvevők szabadidejüket és erejüket nem sajnálva álltak ki az iskola udvarára, és szavalták el, illetve olvasták fel az általuk választott, számukra kedves versüket. A rendezvényben tanárok és diákok egyaránt kivették részüket, amelynek még inkább örülünk, hiszen ez is azt mutatja, hogy jó kapcsolatok is kialakulhatnak a tanárok, illetve diákok között, amelynek ápolására a mi karunkon különös hangsúlyt fektetnek.

Ezúton szeretnénk megköszönni a szervezőknek, valamint a résztvevőknek, hogy egy csodás élménnyel ajándékoztak meg minket! Bízunk benne, hogy nem ez volt az utolsó alkalom!

Bugár Zsófia, másodéves óvodapedagógus szakos hallgató

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand