Prijímačky

Keď sa chceš dozvedieť viac o fakulte, o študijných programoch, o prijímačkách, tak

Klikni sem!

Prijímačky

Keď sa chceš dozvedieť viac o fakulte, o študijných programoch, o prijímačkách, tak

Klikni sem!

Zdravovedček na FSŠ

Dňa 3. a 4. júla 2017 sa pod vedením lektoriek doc. RNDr. Tȕnde Juríkovej, PhD., a PaedDr. Evy Lehoťákovej, PhD., uskutočnili na FSŠ UKF tvorivé dielne pre deti vo veku 2 – 10 rokov s témou zdravovedy. V prvý deň boli aktivity prioritne zamerané na zdravé potraviny a ich význam pre ľudský organizmus.

Čítať ďalej: Zdravovedček na FSŠ

Slovanstvo v očiach tých najmenších

Dňa 5. 7. 2017 sa v Nitre konali Pribinove a Cyrilo-metodské slávnosti, ktoré sú venované významným osobnostiam slovenskej histórie. Spolu s mojimi spolužiačkami i ďalšími študentkami a študentmi z vyšších ročníkov sme sa počas odbornej praxe pokúšali priblížiť dobu Slovanov pre tých najmenších.

Čítať ďalej: Slovanstvo v...

Odborná prax alebo stážistka v hoteli

Stážistka v hoteli. To slovné spojenie vo mne rezonovalo, keď sa začal rok 2017. S veľkými očakávaniami sa ku mne dostala správa o tom, kam budú v marci moje kroky smerovať. Nesmierne ma potešilo, že to bude práve Wellnes Hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach, ktorý som súkromne navštívila niekoľkokrát už predtým.

Čítať ďalej: Odborná prax alebo...

Jarné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2017

V dňoch 16. – 17. mája 2017 sme mali jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Jarného stretnutia hotelierov a HORECA konferencie 2017, ktoré sa konalo v priestoroch Hotela Holiday Inn v Žiline. Hneď na začiatku konferencie bol vymenovaný nový prezident ZHR SR, p. Ing. Tomáš Ondrčka, generálny riaditeľ Hotela Devín v Bratislave. Konferencia mala názov Digitálna revolúcia v hoteloch a reštauráciách – Hotelierstvo 4.0.

Čítať ďalej: Jarné stretnutie...

Kontaktné informácie

Fakulta stredoeurópskych štúdií

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Dražovská cesta 4, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 853

Facebook

ico facebook

Virtuálna prehliadka

foto icon