Bárczi Zsófia dékán asszony ünnepélyes beiktatása

2016. szeptember 19-én, a Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem ünnepélyes tanévnyitóján került sor a Közép-európai Tanulmányok Kara új dékánjának, Bárczi Zsófiának a beiktatására. A dékánasszonyt – a Közép-európai Tanulmányok Karának Akadémiai Szenátusa február 17-i döntése alapján – az egyetem rektora, Ľubomír Zelenický nevezte ki a fakultás vezetőjének.

A beiktatás során a KeTK Akadémiai Szenátusának elnöke, RNDr. Balla István, PhD. röviden ismertette a dékánasszony szakmai életútját, kiemelte gazdag publikációs tevékenységét, a Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézetben kifejtett aktív munkásságát, illetve a Közép-európai Tanulmányok Karában betöltött, nemzetközi kapcsolatokért felelős dékánhelyettesi pozícióban végzett kiemelkedő színvonalú munkájáért. Az esemény eskütétellel és a rektor úr gratulációjával zárult. Ehhez csatlakozva mi is szívből gratulálunk és sikeres vezetői munkát kívánunk!

i1

i3

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand