Sándor Anna docensasszony Katedra-díjas lett

A Katedra Társaság és Katedra Alapítvány immár 25. alkalommal részesítette elismerésben a pedagógustársadalom valamelyik kiemelkedő szakemberét. Az idei Katedra-díjat a Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem Közép-európai Tanulmányok Kara docensasszonya.

Sándor Anna tanárnő kapta a magyar pedagógusképzésért kifejtett áldozatos tevékenységéért, valamint az egyetemes és kisebbségi magyar tudományban, kultúrában végzett munkásságáért. A november 4-i, dunaszerdahelyi díjátadón Kralina Hoboth Katalin méltatta Sándor Anna munkásságát, aki kiemelte a tanárnő nyitrai Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézetben végzett szakmai és pedagógiai tevékenységét, példamutató intézetvezetői munkásságát, közösségteremtő erejét. Szívből gratulálunk a díjazottnak!

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand