Rektori elismerésben részesítették a Közép-európai Tanulmányok Kara oktatóit

2017. szeptember 18-án, a Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem tanévnyitóján ünnepélyes keretek között rektori díjak átadására került sor.

20170918 102852

A díjazottak között a Közép-európai Tanulmányok Kara oktatói is szerepelnek:

- életmű-díjban részesült Sándor Anna nyelvész, a Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet docense,

- kiemelkedő projekttevékenysége elismeréseként rektori díjat vehetett át Szabó Tibor matematikus, a Pedagógusképző Intézet oktatója,

- rendkívüli rektori elismeréssel díjazták a KeTK irodalomtudományi kiválósági csoportját: a 2015-től működő csoport a közép-európai irodalmi kapcsolatok kutatásával foglalkozik, tagjai – Žilka Tibor, professzor; Miloš Zelenka, professzor; Bárczi Zsófia, docens, dékán; Benyovszky Krisztián, docens; Németh Zoltán, docens és Petres Gabriella, oktató – a Közép-európai Nyelvek és Kultúrák Intézetében, valamint a Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézetben végeznek irodalomtudományi kutatásokat.

A díjazottaknak gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand