Versmob a KeTK-en!

„A költészet nem fél az érzelmektől. Nem tart a kihívástól, hanem bátran kérdez, sőt, néha beismer.” A Közép-európai Tanulmányok Karán kedden (2019. április 9-én), a költészet napja alkalmából néhány önkéntes vállalkozó különleges meglepetéssel készült az egyetem diákságának és alkalmazottainak.

A versmob témája a nagybetűs Szerelem volt, így nem volt nehéz ennek megfelelő költeményt találni. A résztvevők szabadidejüket és erejüket nem sajnálva álltak ki az iskola udvarára, és szavalták el, illetve olvasták fel az általuk választott, számukra kedves versüket. A rendezvényben tanárok és diákok egyaránt kivették részüket, amelynek még inkább örülünk, hiszen ez is azt mutatja, hogy jó kapcsolatok is kialakulhatnak a tanárok, illetve diákok között, amelynek ápolására a mi karunkon különös hangsúlyt fektetnek.

Ezúton szeretnénk megköszönni a szervezőknek, valamint a résztvevőknek, hogy egy csodás élménnyel ajándékoztak meg minket! Bízunk benne, hogy nem ez volt az utolsó alkalom!

Bugár Zsófia, másodéves óvodapedagógus szakos hallgató