Pótfelvételi eljárás a Közép-európai Tanulmányok Karán

A Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem Közép-európai Tanulmányok Kara pótfelvételi eljárást hirdet a következő tanulmányi programokra:

Alapképzés (Bc.), nappali tagozat:
Közép-európai areális tanulmányok
Magyar-szlovák kétnyelvű ügyvitelszervezés
Óvópedagógia
Regionális idegenforgalom
Magyar nyelv és irodalom tanári szak szakpárosításban (angol nyelv és irodalom, esztétika, etika, francia nyelv és irodalom, történelem, hittan, német nyelv és irodalom, orosz nyelv és irodalom, szlovák nyelv és irodalom, spanyol nyelv és irodalom, olasz nyelv és irodalom, állampolgári ismeretek, pedagógia, zeneművészet,  képzőművészet, technika, biológia, ökológia, fizika, földrajz, kémia, informatika, ökonómiai szaktantárgyak, matematika tantárgyakkal)

Mesterképzés (Mgr.), nappali tagozat:
Tanítóképzés
Közép-európai areális tanulmányok
Magyar nyelv a kétnyelvű adminisztratív kommunikációban
Regionális idegenforgalom menedzsmentje
Magyar nyelv és irodalom tanári szak szakpárosításban (angol nyelv és irodalom, esztétika, etika, francia nyelv és irodalom, történelem, hittan, német nyelv és irodalom, orosz nyelv és irodalom, szlovák nyelv és irodalom, spanyol nyelv és irodalom, olasz nyelv és irodalom, állampolgári ismeretek, pedagógia, pszichológia, zeneművészet,  képzőművészet, technika, biológia, ökológia, fizika, földrajz, kémia, informatika, ökonómiai szaktantárgyak, matematika tantárgyakkal)

Mesterképzés (Mgr), levelező tagozat:
Tanítóképzés

A jelentkezési íveket 2020. augusztus 15-ig várjuk elektronikus vagy nyomtatott formában.
További információk: https://www.fss.ukf.sk/sk/studium