Bóna Friderika sikere a Kortárs Hangon

Bóna Friderika, a KeTK Magyar Nyelv- és Iro­da­lom­tu­do­má­nyi Intézetének harmad­éves tolmács-fordító szakos hall­gatója a Kortárs Hangon Nemzetközi Irodalmi Pályázaton a Magyar Írószö­vetség Díjában részesült.

A pályázatot 18. alkalommal hidette meg az egri Eszterházy Károly Egyetem a Miskolci Egyetemmel közösen. A pályázat meghívásos alapon zajlik, egyetemünk hallgatói évek óta lehetőséget kapnak tehetségük megmérettetésére. Bóna Friderika díja kiemelkedő siker, szívből gratulálunk!

Bona Friderika dija

A kórusmuzsika bűvkörében – 60 éves a Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem Magyar Kórusa (videó)

A korusmuzsika buvkoreben