Új sporteszközökkel gazdagodtunk

A hatékony és minőségi testnevelés-okta­­­tás elengedhetetlen része a meg­fe­lelő esz­köz­ellátottság is. A Bethlen Gábor Alapítvány által nyújtott eszköz­be­szer­zési támogatásnak köszön­hetően javult tor­na­termünk eszközellátottsága.

Az egészséges életmód megalapozása, kialakítása óvodás- és kisiskoláskorúaknál az egyik fő célkitűzése a Szlovákiában érvényes Állami oktatási programnak is. A Közép-európai Tanulmányok Karának Pedagógusképző Intézete ezen célok megvalósítására készíti fel a jövő óvodapedagógusait, tanítóit.

Bethlen Gábor Alapítvány által nyújtott eszközbeszerzési támogatásnak köszönhetően hathatósan javult tornatermünk eszközellátottsága, ezzel is segítve hallgatóink hatékonyabb, színvonalasabb képzését.

Uj sporteszkozok 01

Uj sporteszkozok 02

Uj sporteszkozok 03

Uj sporteszkozok 04

Hálás köszönet a Bethlen Gábor Alapítvány támogatásáért!

bga logo szines 1 723x480

Szerző: Dr. Baráth László