Karunk oktatója Bécsben

A Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet oktatója, N. Tóth Anikó 2023. ok­tó­ber 13-án részt vett egy panel­beszélgetésben a Loffice Wienben.

Az esemény az #itthonotthon rendezvénysorozat részeként  valósult meg az ausztriai Lean in Femspace, a KultPult, valamint a szlovákiai Bázis Egyesület együttműködésével. N Tóth Anikón kívül Bandor Éva színművész (Szlovákia), Al Ghaoui Hesna újságíró, riporter, író (Magyarország) és Durica Katarina író, újságíró (Belgium) a bátorság és a menni vagy maradni témáját fejtette ki  a moderátorok, Tóth Erzsébet Fanni (Sigmund Freud Egyetem, Bécs) és Bencze Mariann (KultPult), valamint a közönség kérdései mentén. A panelbeszélgetés a szép számú bécsi magyar közösségben kedvező fogadtatásra lelt.

Wien 01