Ilyenek voltak az idei Tavaszi Ifjúsági Napok

A nyitrai Juhász Gyula Ifjúsági Klub (JUGYIK) idén sem múlta alul várakozásainkat, a Tavaszi Ifjúsági Napokra a JUGYIK tagjai színes programokkal készültek, – nem megfeledkezve a kulturálódásról, a bulizásról és a pihenésről sem – így izgalmas és emlékezetes élményekkel ajándékozták meg a résztvevőket.

Az eseménysorozat első állomása egy műveltségi vetélkedő volt, melyen a verseny gombaszögi döntőjébe való bejutásért folyt a harc. A kvíz során a csapatok megmérettették tudásukat szórakoztató témákban, miközben barátságos légkörben, de komolyan harcoltak az első helyért. Két csapat végig fej fej mellett haladt, míg végül a győztes „Tele tabik” csapat a gombaszögi himnusz eléneklésével diadalmaskodott.

A második nap egy kicsit lazább hangulatban folytatódott, este egy magyarbuli varázsolt el mindenkit, ez alkalommal egy „colorparty” vibráló képében. A helyszínen DJ Hoffman zenéje fogadta az érkezőket, a buli pedig hajnalig tombolt. A diákok táncoltak, a ritmus beköltözött a lábakba, a zene és a jókedv szinte betöltötte a termet.

Záró eseményként egy kreatív és inspiráló esti program keretében élményfestésre invitálták a résztvevőket. Matuš Dóra szakmai hozzáértéssel és magával ragadó légkört varázsolva várta az érdeklődőket. Egy rövid zenei felvezetést és elmélyülést követve barátságos közegben, együtt egyedi alkotásokat hoztak létre. A művek megörökítették az esemény hangulatát, a belső érzéseket, gondolatokat és az együtt töltött időt.

Így zajlottak az idei Tavaszi Ifjúsági Napok Nyitrán. A JUGYIK tagjai hálásak minden bekapcsolódónak, és lelkesen várnak mindenkit a következő eseményeikre!

ifinapok 01

ifinapok 02