Študentka FSŠ v RTVS

Počas súvislej odbornej praxe študenti 3. ročníka odboru regionálny cestovný ruch získajú veľa cenných skúseností a zažijú množstvo zaujímavých vecí.

Študentka, Simona Kopuníková, praxujúca v Oblastnej organizácii cestovného ruchu Stredné Slovensko sa stala súčasťou televízneho programu Cyklopotulky, ktorý bude odvysielaný v sobotu 25. 6. o 9:05 na Dvojke a v repríze v nedeľu 26. 6. o 6:20, v pondelok 27. 6. a utorok 28. 6. o 12:30 rovnako na Dvojke. Objavte spolu s ňou krásy Slovenska a presvedčte sa na vlastné oči o možnostiach súvislej odbornej praxe ponúkanej študentom na Fakulte stredoeurópskych štúdií UKF.