Cestovateľská súťaž pre študentov

Známa cestovná kancelária Dovolenka.sme.sk organizuje súťaž pre študentov vysokých škôl.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Podeľ sa s nami o inšpiratívny cestovateľský príbeh - vymyslený alebo zažitý. Spracovanie je voliteľné. Či už sa rozhodneš napísať pútavú poviedku, vytvoriť graficky zaujímavú prezentáciu alebo zostrihať cestovateľský vlog, forma spracovania je na tebe.

Čo môžeš vyhrať?

Hrá sa o 3 x voucher v hodnote 300 € na zájazd podľa výberu výhercu. Či už ťa láka oddych na prekrásnych plážach Grécka, príroda na Kanárskych ostrovoch, spoznávanie kultúry v Turecku alebo skúmanie histórie na poznávacom zájazde, voucher môžeš uplatniť na ktorúkoľvek dovolenku podľa svojich predstáv.

Ako sa zúčastniť?

Prečítaj si presné pravidlá na stránke súťaže a pošli svoje vypracovanie do 30. apríla 2023 na email .

Sutaz pre studentov VS
(zdroj obrázka: pexels.com)